Joanna Gawrońska umysł

Wprowadzenie do coachingu akceptacji i zaangażowania

17 lipiec 2021 w godzinach 8:00-16:00
online

Coaching akceptacji i zaangażowania (Acceptance and commitment coaching) to nurt coachingowy, bazujący na podwalinach wiedzy naukowej terapii akceptacji i zaangażowania, która ma obecnie duże zaplecze naukowe i wiele randomizowanych badaniach. Na początku była terapia akceptacji i zaangażowania ACT i badania w różnych obszarach naszego życia. Tak doszło do badań w sferze zawodowej między innymi nad wypaleniem zawodowym, efektywności w pracy, stresem itd. i tak powstał coaching akceptacji i zaangażowania. Między terapią a coachingiem ACTowym nie ma różnic w postaci wiedzy czy umiejętności. Są różnice w postaci wyzwań, problemów przed którymi stajemy, dodatkowej wiedzy psychologicznej, klinicznej, jednak wiedza i umiejętności ACTowca są takie same. Można o tym poczytać tutaj.

SZKOLENIE ZDOBYŁO AKREDYTACJĘ ICF I UZYSKAŁO 8 PUNKTÓW CCE!

w tym 5,5 punktów CC oraz 2,5 punktów RD!

Szkolenie zostało tak zaplanowane, abyś mógł doświadczyć ACTu na sobie. Oprócz podstawowej założeń ACT, skąd się on wywodzi i wiedzy o Teorii Ram Relacyjnych, dowiesz się czym jest elastyczność psychologiczna, zapoznasz się z całym heksafleksem i dostaniesz narzędzie, które możesz od razu wdrożyć w swoją pracę. ACT jest niezwykle prostym podejściem, które można zastosować w wielu sytuacjach i przypadkach. Warto znać podstawowe założenia. 

KTO BĘDZIE CIEBIE UCZYŁ?​

Pracuję jako terapeuta w nurcie Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT oraz coach Acceptance and Commitment Coaching ACC. Zdobyłam akredytację ICF na poziomie ACC. Pracują również w charakterze wykładowcy na poznańskim Uniwersytecie SWPS. Należę do zarządu stowarzyszenia Association for Contextual Behavioral Science Polska, gdzie aktywnie promuję wiedzę na temat nauk kontekstualnych. Jako trener prowadzę warsztaty zarówno z terapii ACT, coachingu ACC jak i szkolenia dla biznesu (umiejętności miękkie, menedżerskie, z efektywności) Organizuję warsztaty z rozwoju osobistego bazujące na terapii ACT, głownie z poczucia własnej wartości, samoakceptacji czy zmiany nawyku.

KTO SKORZYSTA NA SZKOLENIU?

Jeśli jesteś:

  • Coachem
  • Terapeutą
  • Psychologiem
  • Konsultantem
  • Specjalistom w zakresie rozwoju zawodowego
  • Dyrektorem
  • Kierownikiem
  • Wszystkich, którzy chcą rozwijać kompetencje profesjonalnego coacha według standardów i Kodeksu Etycznego ICF
  • sympatyków ACTu, chcących poznać to podejście bliżej
  • wszystkich tych, którzy chcieliby wykorzystywać ACT w swojej pracy zawodowej

ILE KOSZTUJE?

Koszt za szkolenie to 400 zł. Istnieje również możliwość wystawienia faktury – dane wyślij mailem. Po ukończonym szkoleniu wystawiam certyfikat udziału wraz z odbytymi godzinami i punktami CCE ICF. Rezerwacja miejsca po opłaceniu szkolenia. 

ZAPIS NA SZKOLNIE