poszukaj w sercu wartości

Poszukaj w sercu: wartości

Żyjemy w czasach, gdzie dobra wylewają nam się z Internetu. Co kupić? Co będę dzisiaj robić? Jakie zdjęcie wrzucę na Insta. To też czasy, że my zamknięci w domu mamy ograniczone pole manewru. Być może dużo rzeczy nas złości. To dobrze. To znak, że jakieś nasze wartości cierpią. Może to inne emocje nas dotykają. Szukamy ciepła, spokoju. Sami nie wiemy czego szukamy. Chcemy inaczej. Ale jak? Co jest dla nas ważne? Co jest dla Ciebie ważne? Na co chcesz przeznaczać swój czas? Na te pytania będziemy szukali odpowiedzi w naszych sercach.

Ten warsztat jest właśnie dla Ciebie:
–> jeśli chcesz poszukać głębiej w swoim sercu
–> jeśli czujesz, że nie wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze
–> jeśli chcesz wyklaryfikować swoje wartości
–> jeśli masz poczucie, ze czas ucieka Ci między palcami
–> jeśli jesteś poszukujący_a

Wartości są w naszych sercach! Wystarczy je odkryć! i my będziemy to tutaj robić.

Kelly Wilson określa wartości taką definicją:

„Wartości to dobrowolnie przez ciebie wybrany sposób rozumienia własnego miejsca na świecie, są wzorce zachowania, które ewoluują z czasem w wyniku Twoich działań, przy czym satysfakcję sprawia Ci podejmowanie tych działań dla nich samych, nie dla zachęty czy nagrody z zewnątrz.”

Często nie zdajemy sobie sprawy jak ważnym zasobem są nasze wartości. To właśnie one pozwalają nam decydować o tym co jest dla nas ważne, a co jeszcze ważniejsze. To nimi kierujemy się w życiu. Nadajemy rzeczą sens. Pokazują jak chcemy żyć. Na co poświęcać czas.

Na warsztacie będziesz mieć możliwość wsłuchania się w swoje serca i przyjrzenia się obszarom naszego życia, nadania im stopnia ważności. Otworzymy drzwi do naszego ogrodu życia. Jak ogrodnik dbający o swój ogród, Ty zadbasz o swoje życie. Zdecydujesz, które rośliny potrzebują wody, ile jej potrzebują i kiedy je podlejesz. Otwórz te drzwi i stań się ekspertem swojego ogrodu.

Prowadząca: Joanna Gawrońska – terapeuta ACT, coach ACC/ICF, trener. Więcej info znajdziesz tutaj.

organizacja

data: 18.03.2021 18:00 – 21:00

opłata: Koszt szkolenia to 50 zł. Jeśli zapiszesz się do końca lutego zapłacisz tylko 30 zł! Gwarantowane miejsce na warsztacie po dokonaniu wpłaty na konto: Joanna Gawrońska, 70 1090 1375 0000 0001 1310 6227

zapisy: możesz się zapisać tutaj

Aby uczestniczyć w szkoleniu online wystarczy mieć komputer, słuchawki z mikrofonem, dostępną kamerką i trochę przestrzeni, aby zacząć tą przygodę w odkrywanie siebie.

Gotowy_a do odkrywania siebie?
W drogę ACTywni!

Pytania i informacja o zapisie

Joanna Gawrońska
joanna@joannagawronska.pl
721 511 342